Sayfa Yükleniyor...
Uşşaki Vakfı Bandırma Şubesi - 1995
Uşşâkî Vakfı Bandırma Şubesi
Uşşâkî Vakfı Bandırma Şubesi

Gizlilik Koşulları

Gizlilik Koşulları - Sorumluluğun Sınırlandırılması
    Gizlilik Bildiriminin Kapsamı
  • bandirmaussaki.org tarafından yayımlanan ve bakımı yapılan bu web sitesini ve bu site üzerinden erişebileceğiniz alt sitelerini ziyaret etmek ve kullanmak için bize e-posta adresiniz, adınız, posta adresiniz, telefon numaranız, T.C. kimlik numaranız, sosyal sigorta numaranız, (hepsi birlikte "Kişisel Veriler" olarak anılacaktır) gibi kişisel olarak tanımlanabilir veriler sağlamanızı üyelik gerektiren servisler dışında genel olarak istemememize karşın, lütfen bazı fonksiyonlarımızdan yararlanmak, etkinliklerimizde yer almak ve birtakım ürün ve hizmetlerimize erişmek için Site'nin belirli bölümlerinde Kişisel Veriler'i sağlamanız gerektiğini dikkate alın.
  • Tarafımıza Site üzerinde herhangi türden Kişisel Veriler sağlayarak, söz konusu Kişisel Veriler'in işbu gizlilik bildiriminde ("Gizlilik Bildirimi") ana hatlarıyla belirtildiği şekilde toplanmasını, kullanılmasını ve devredilmesini eksiksiz şekilde anlamış ve belirsizliğe yol açmayacak şekilde onay vermiş sayılırsınız. İşbu Gizlilik Bildirimi'ni kabul etmemeniz halinde, tarafımıza Site üzerinde Kişisel Veriler sağlamayın. Ayrıca, örneğin yürürlükteki kanunlarda yapılan değişiklikler sonrasında olduğu gibi, yayımlanan Gizlilik Bildirimi üzerinde istediğimiz zaman değişiklik veya düzenleme yapma hakkımız saklıdır.
  • Gizlilik bildirimindeki değişiklikler bu web sitesine konulmalarından itibaren geçerlidirler. Bu web sitesinin sahip olduğu gizlilik bildiriminden haberdar olmak için lütfen düzenli olarak şu anda bulunduğunuz sayfadaki(gizlilik koşulları) gizlilik bildiriminin kapsamı konu başlıklı metni kontrol ediniz.

  • Sorumluluğun Sınırlandırılması
  • Bu internet sitesinden verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. bandirmaussaki.org bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.
  • Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya sistem arızası ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, bandirmaussaki.org ve/veya çalışanları, bu tür zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.
  • Bu sitede yer alan kayıt, koşul ve bildirimlere uymamanız halinde, size verilmiş tüm haklar önceden bildirilmeksizin otomatik olarak sona erecek ve elinizde veya kontrolünüzde bulunan yüklenmiş malzemelerin tüm kopyalarını derhal imha etmeniz gerekecektir. bandirmaussaki.org size herhangi bir patent, ticari marka, telif hakkı veya diğer bir mülkiyet hakkı veya fikri mülkiyet hakkı kapsamında, açık veya zımni olarak hiçbir hak veya lisans vermez. Bu site içeriğinin hiçbir parçasının kopya görüntüsünü, başka bir Web sitesinde veya diğer herhangi bir ortamda kullanamazsınız.
  • bandirmaussaki.org, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, sitenin tüm içeriğinin önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.
Yukarı Çık